16May 2018

Nieruchomości sposobem na lokowanie oszczędności

Ludzie którym udało się odłożyć większą sumę, często myślą o najlepszym sposobie na jej zainwestowanie. Możliwości jest wiele- oszczędzać mogą na przykład otwierając lokatę lub fundusz inwestycyjny, ale czy te rozwiązania przyniosą im odczuwalny zysk? Bardziej rentowną inwestycją mogą być nieruchomości inwestycyjne, jednak wymagają one posiadania sporych środków pieniężnych.

Continue reading...

05May 2018

Atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne

Jednym z najlepszych sposobów na ulokowanie większych oszczędności, jest inwestycja w nieruchomości. Nie jest to rozwiązanie dla każdego, ponieważ inwestor powinien wyróżniać się dużą wiedzą i znajomością rynku, aby dokonywać właściwych decyzji. Drobne niedopatrzenia przy zakupie nieruchomości mogą skutkować dużymi stratami. Na co powinien zwrócić szczególną uwagę inwestor, którego interesują nieruchomości inwestycyjne?

Continue reading...

01May 2018

Gospodarka nieruchomościami

W gospodarce bardzo ważne i kluczowe znaczenie ma zarządzanie. Jego jakość ma decydujący wpływ na powodzenie i dochodowość danego biznesu. Widać to także w dziedzinie nieruchomości. Jeśli opieka nad nimi odbywa się we właściwy sposób, to interes kwitnie i zwiększa się szansa na przeprowadzenie kolejnych, perspektywicznych inwestycji.

Continue reading...

19Jan 2018

Jak inwestować pieniądze w nieruchomości?

Inwestowanie pieniędzy w nieruchomości, wielu osobom, wciąż wydaje się być najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem lokowania i pomnażania kapitału. Chociaż w naszych niestabilnych czasach, np. w okresach recesji i spowolnienia gospodarczego, nieruchomości potrafią „tracić na wartości” (i to znacznie), to mimo wszystko wśród inwestorów cieszą się niesłabnącą popularnością. Jak w nie inwestować tak, by mimo wszystko później nie żałować?

Continue reading...